Średni kurs NBP na dzień 2020-01-27

1 USD 3,8725
1 EUR 4,2679
1 CHF 3,9915
1 GBP 5,0709
Kredyty dla Firm

1

Każda firma bez względu na wielkość i profil działalności, potrzebuje zewnętrznego dofinansowania. Dzięki niemu może się rozwijać i poprawić swoją płynność finansową.

Jeśli planujesz inwestycję, zakup nowego samochodu, potrzebujesz dofinansować bieżącą działalność lub właśnie założyłeś własną firmę, skontaktuj się z nami.

Powiedz nam na co potrzebujesz środki, a my spośród ofert najlepszych banków, wybierzemy tę najlepiej dopasowaną do potrzeb Twojej Firmy.

W zależności od planowanych działań, proponujemy różne rodzaje kredytów:

Kredyt obrotowy

jest doskonałym sposobem na uzupełnienie bieżących środków firmy. Dzięki niemu można utrzymać płynność finansową, wypłacić pensje pracownikom, uregulować płatności lub zakupić dodatkowy towar.

Kredyt ten najczęściej udzielany jest w formie kredytu odnawialnego, na jeden rok. Jeśli kondycja firmy nie pogorszy się a zadłużenie będzie terminowo spłacane, bank nie powinien stwarzać problemów z przyznaniem kredytu na kolejny rok.

Kredyt inwestycyjny

przeznaczony jest na wsparcie działań, które zmierzają do powiększenia wartości majątku trwałego firmy. Za środki uzyskane z kredytu inwestycyjnego można zakupić potrzebne urządzenia, środki transportu, nieruchomości lub dobra niematerialne jak licencje czy koncesje.

Warunki cenowe oraz kryteria przyznania kredytu, znacznie różnią się między bankami. Tu zaczyna się nasza rola by spośród wielu ofert wybrać dla Twojej Firmy tę najlepszą i możliwą do uzyskania.

Kredyt hipoteczny

to kredyt inwestycyjny, przeznaczony na zakup, remont lub modernizację nieruchomości. Zabezpieczony jest na hipotece. Kredyt ten udzielany jest na długi okres czasu (nawet 15-20 lat), przez co raty kredtowe są stosunkowo niskie.

 

 

Copyright © 2010 SOLEMO FINANSE   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa strony   •    Kontakt   •    powered by mtCMS   •   pozycjonowanie kraków   •   projektowanie stron